SEO Hizmeti

SEO Hizmeti

SEO; Günümüzde bilgisayar ve internet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan ileri teknoloji sayesinde hayatımızda gittikçe kolaylıklar yaşanmaktadır. Üretimini yaptığınız bir ürün faaliyetini gerçekleştirdiğiniz bir işin tanıtımı ve dağıtımı konusunda internet sayesinde artık çok daha büyük kolaylıklara sahip olabiliyorsunuz. Vereceğiniz arama motoru optimizasyonu sayesinde yani biz buna Seo diyoruz firmanızın veya işletmenizin milyarlarca kullanıcıya ulaşmasını sağlayabiliyorsunuz. Türkiye dışında yurtdışı seo hizmetleri de yaptırabilirsiniz. Çünkü Türkiye konumundan dolayı yaptıracağınız Seo çalışması yaptırdığınızda ülke konumundan dolayı yaptırdığınız Seo çalışması sizi Türkiye içindeki kullanıcıların aramalarında gösterecektir. Ama yurtdışına açılmayı ve yurtdışında da ürünlerinizle işlerinizle alakalı tanıtım  gerçekleştirmek istiyorsanız yurtdışı için de Seo optimizasyon çalışması tabi ki de yaptırabiliyorsunuz. Biz size bu konuda uzun süreli çalışmalar vaat ediyoruz. Sizinle uzun yıllar çalışabilmek için çalışmalarımızın profesyonelliğini size en iyi şekilde gösteriyoruz.

Siz de seo çalışması yaptırmak istiyorsanız eğer size hemen seo paketlerimizden bahsetmek istiyoruz. Seo paketleri sizin işletmenizi firmanızı optimizasyonda ne kadar yükseltmek istemenize bağlı olarak değişmektedir. Küçük bir firmaya sahipseniz ve bu firmanızın bulunduğu konum size yetiyor ise ya da bundan yetiniyor iseniz başlangıç paketimiz olan en düşün fiyatlı Seo paketimizi seçebilirsiniz. Seo optimizasyon çalışmasında yükselebilmek için uzun süreli paketleri öneriyoruz size. Çünkü rakip firmalarla yarıştığınız zaman sizin onları geçebilmeniz için her ay düzenli olarak seo çalışmanıza bütçe ayırmanız gerekir. Bu sizin firmanızı kalıcı bir kitleye ulaştırıp reklamınız en iyi şekilde yapabilecek bir çalışma sonucuna ulaştırır. İnsanlar firmanızla ilgili anahtar kelimenizi arama motorlarına yazdığı zaman birkaç ay içerisinde ayırdığınız bütçe sayesinde en üst sıralarda yerinizi almamanız için hiçbir sebep yok.

Televizyon reklamlarına billboardlara çok büyük paralar ödemek yerine size seo çalışması yaptırmanızı öneriyoruz. Çünkü günümüzde internet kullanıcı sayısının giderek artmasından dolayı televizyon yerine internet daha çok kullanılmaktadır. Ve insanlar firmanızla ilgili ulaşmak istedikleri bilgiye kurumsal web adresiniz sayesinde kolaylıkla ulaşabilecekler. Siz de firmanızla ilgili kurumsal seo çalışması yaptırmak istediğiniz zaman da mutlaka ve mutlaka bir seo uzmanı tarafından yardım almalısınız. Bu konuda da biz devreye girip çalışmalarınızı başlatıyoruz. Bir seo uzmanı dışında bu çalışmayı kimseye yaptıramazsınız. Eğer seo uzmanı dışında birine bu işlemi yaptırmaya çalışırsanız firmanızı google da üst sıralara çıkartma değil sitenizin yok olmasına bile sebep olabilirsiniz.

Şimdi size seo çalışması için atacağımız adımları sırayla açıklayalım;

*Siz bize başvurduğunuz zaman sizden firmanızla ilgili anahtar kelimeler isteriz. Bu anahtar kelimeler doğrultusunda rakiplerinizin bu doğrultudaki gidişatını inceleriz.

*Yaptığımız inceleme sonucunda ne kadarlık bir süreye ihtiyaç olduğunu ve ne kadar bir bedel ödemeniz gerektiğini size aktarırız.

*Size sunduğumuz seo fiyatları teklifini kabul etmeniz dâhilinde hemen seo çalışmamıza başlarız.

*Seo yapılacak internet sayfasının tasarımı kesinlikle ilgi çekici olmalı ve indeksleme sorunu yaşanmamalı html ve css kesinlikle hatasız bir şekilde olmalı ki kullanıcı siteye rahatlıkla sorunsuz bir şekilde ulaşabilsin.

*Site içi optimizasyon yapılır. Bu da sitenizdeki kelimelerden sosyal ağ butonlarına kadar tüm detayların özenle yapılmasıdır.

*Site dışı optimizasyon yapılır. Bu da sitenizin arama motorlarında en üst seviyelerde çıkmanızı sağlamak için yapılan çalışmadır.

Unutmayın kurduğunuz temel ne kadar sağlam olursa eğer; sitenizi ve firmanızı o kadar kalıcı bir hale getirebilirsiniz. Reklam çalışmaları için yüksek meblağlar harcamanıza hiç gerek yok biz size sadece seo çalışması öneriyoruz. Bu şekilde yıldızlara bile yükselebileceğiniz unutmayın.

Kaynak: http://proji.com.tr/

26 Ocak 2018
430 kez görüntülendi