Sosyal Ekran Uygulaması

Sosyal Ekran Uygulaması

SOSYAL EKRAN

Bu Uygulama Cafe,Restoran,Bar,Spor Solonları ve Toplu alanlarda popülerliği başlamış bir yazılımdır işletme tarafından belirlenen #hashtag üzerinden bir çok sosyal mecrada işletmeniz ile ilgili yapılan paylaşımları anlık takibini yaparak mekanda bulunan televizyon ekranlarına yansıtır.

bu sayede, markanızı müşterileriniz ve hedef kitlenize en hızlı zamanda en etkili şekilde duyurarak, tüm sosyal ve popüler geri dönüşleri interaktif şekilde yayınlamanızı sağlar.

Swarm üzerinden mekanınızda check-in yapan misafir ya da müşterilerinizi ekranlarınızda Hoşgeldin mesajı ile karşılayarak, Foursquare üzerinde mekanınız ile ilgili yapılan yorumları da, yorum sahibi ile birlikte gösterir.

Instagram ve Twitter üzerinde mekanınıza ait herhangi bir #Hashtag‘i takip edebilir, yine müşteri ya da misafirleriniz aracılığı ile anlık olarak fotoğraflı gönderileri yine bu ekranlarda paylaşır.

Dilerseniz mekanınıza ait duyuru ve kampanyanızı da  gelişmiş yönetici panelinden ekranlara gönderebilirsiniz.

Bu Yazılım sayesinde İşletmenizin Sosyal Popülerlik seviyesini %70 artacakdır bu sayade markanıza iyi bir prestij yapmış olcaksınız.

 

Tanıtım Videosu

 

 

18 Haziran 2016
1.092 kez görüntülendi