Garson Çağrı Sistemleri

Garson Çağrı Sistemleri

Garson Çağırma Sistemleri

Kablosuz Garson Çağrı Sistemleri; Restoran, Cafe, Bar, Çay bahçeleri,Nargile salonları,Hotel ve tatil köylerinde, müşteri memnuniyetini arttırmak ve servis hizmetlerinin en üst seviyede sunulmasını sağlamak amacı ile tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu sistem sayesinde servis hizmetinin ya da hesabın doğrudan masa ve müşteriye en kısa sürede ulaşması sağlanır. Günümüz hizmet sektöründe rekabet koşullarının en üst seviyede olduğu süreçte mükemmel ve en hızlı hizmet sunularak, müşteri memnuniyetinin en yüksek seviyede olması sağlanır.

 

KULLANIM ŞEKLİ
• Müşteri ihtiyaç durumunda garsonu çağırmak istediğinde cihaz üzerindeki “Button” tuşuna basarak çağrı yapar. 

• Yapılan tüm çağrılar Dijital alıcı gösterge panosunda (OM 99,OPC 999 ) masa numarası olarak görünür. Aynı anda garson kolunda taşıdığı alıcı saat (OS 9999) sayesinde mobil olarak eş zamanlı olarak gelen tüm çağrıları saat ekranında’da görür. Farklı noktalardan gelen birçok çağrılar istenilen saniye aralığında kodlanarak sırasıyla ekranda görünebilir. Aynı işlem saat alıcı ekranında’da arayanları gösterir.

• Müşteri hesabı istediğinde ise, cihaz üzerindeki “Hesap” tuşuna basarak çağrı yapar. Bu Dijital çağrı panosunda ve Garsonda bulunan alıcı saat ekranında eş zamanlı olarak görünür.

• Garson, çağrının geldiği masaya gittiğinde “iptal” tuşuna basarak Dijital pano ve alıcı saat ekranındaki çağrıyı söndürür.

Dijital Alıcı Ekran gösterge panosu (LED) ve Mobil Alıcı Saat

Modellere göre değişebilen ABS ve Alüminyum malzemeden üretilmiş, ses ve ışık uyarısı bulunan 3 ve 4 karakterli ledli alıcı gösterge panosudur. (OM 99, OPC 999) Tüm gelen çağrılar, alıcı ekran hafızasında saklanır ve sırasıyla gösterilir. Eş zamanlı olarak gelen tüm çağrılar Mobil Saat Alıcı (OS 5,OS 9999) sayesinde ekranda görülerek hızlı ve acil müdahale tamamlanmış olur.

 

Ürünlerin Görselleri

 

Ürünlerin Tanıtım Videosu:

 

18 Haziran 2016
1.163 kez görüntülendi